| Amalliaa a întrebat:

Gossip Girl : Se impaca Chuck cu Blair in seoznul 4? Daca da, in ce episod?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Se împacă aprox. din momentul în care descoperă că Bart Bass trăiește (sez.5 ep.22), sau puțin după, tot sez. 5 final (practic se hotăsăște fiecare cu cine să rămână), în sez.6, final ep.3 este o împăcare tacită, de fapt cea mai frumoasă, se căsătoresc tot în sez.6, ep.10 (fortuit) dar le prinde bine.

| Amalliaa explică (pentru faramatania):

OMG! Bart Bass traieste? laughing

| faramatania a răspuns (pentru Amalliaa):

Incredibil,dar adevărat. Episodul în care se întâmplă acest lucru ți l-am specificat, dar mi se pare mai interesant să faci aceste descoperiri singură, vizionând în continuare serialul.Cât privește împăcarea dintre Chuck și Blair, aceasta este una tacită, așa cum am mai spus, până la căsătoria lor impusă de anumite împrejurări.