| secretdiscret9823 a întrebat:

Heei..cine îmi zice si mie niste filme pentru adolescenti? ..de exemplu: drive me crazy, mean girls, raise your voice... fundă la the best.:*

Răspuns Câştigător
| AdrianaL30 a răspuns:

Tres Metros Sobre El Cielo(Trei metri deasupra cerului)e un film de dragoste foarte interesant...ti-l recomand.

8 răspunsuri:
| LucidDreams a răspuns:

A lot like love
The vow
One day
A walk to remember
LOL
10 things I hate about you
The lucky one
17 again
Full of it
Material girls
It's a boy girl thing

| Darcky a răspuns:

American pie 1-10, Sex Drive, Boat Trip, She's the man, The Hangover 1-2.happy Daca vrei si de dragoste stiu destule happy

| pinklov3 a răspuns:

LOL .....The last song .....Step up 2, 3, step up revoluion love struck sex and the city love struck

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

10 things i hate about you
greta
eurotrip
Fame
High School Musical 3
Camp Rock
Step Up 2 the Streets
Hairspray
High School Musical 2
Sydney White
mean girls 1
mean girls 2
Bring It On: In It to Win It
High School Musical
Step Up
Material Girls
National Lampoon's Dorm Daze 2
It's a Boy Girl Thing
Bring It On: All or Nothing
van wilder
National Lampoon's Van Wilder: The Rise of Taj
placinta americana:din nou pe felie

| BiuL a răspuns:

Easy A, Mean Girls 2, Wild Child

| secretdiscret9823 explică (pentru AdrianaL30):

Vaai..deci e superb filmul..trebuie sa vad si partea a doua...mersii mult:*

| secretdiscret9823 explică (pentru Darcky):

îmi zici nişte filme de dragostee?puppy dog eyes.

| Darcky a răspuns (pentru secretdiscret9823):

Charlie St Cloud, The lucky man, If only, Serendipity, A walk to remember, Remember me, The notebook, LOL, The Vow, My dear John(love struck), Keith(filmu` asta m`a facut sa ma schimb), My sassy girl, Love Story(e din 1970 da` garantez ca merita vazut)...Sunt baiat, dar la toate am plans..Si mai sunt.dar nu imi trec acum prin minte...
Vizionare placuta! :*