| TaiTaiTai a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare. Pozele de pe acest site sunt din filme/seriale? Daca da, imi puteti spune cum se numesc? Va rog. puppy dog eyes Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Sunt foarte multe poze pe site-ul tău, dar nu toate sunt din filme.
De exemplu, a doua poză este din videoclipul melodiei Bring Me The Horizon - Alligator Blood.
Unele filme/seriale se repetă. Cel mai popular pare să fie „American Horror Story". Altele: Gossip Girl, The Vampire Diaries, Twilight, I Spit on Your Grave, (500) Days of Summer, Friends with Benefits, No Strings Attached.
Numai bine!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce site?

| TaiTaiTai explică (pentru anonim_4396):

Http://iamasupercat.tumblr.com/ Scuze nu mi-am dat seama si am uitat sa scriu site-ul.

| TaiTaiTai explică (pentru anonim_4396):

Http://iamasupercat.tumblr.com/ Scuze nu mi-am dat seama si am uitat sa pun site-ul;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt din filme dar sunt fff multe si nu o sa ti le zica nimeni pe toate. alege si tu unu care te intereseaza in mod deosebit...

| TaiTaiTai explică (pentru anonim_4396):

Nu imi trebuie toate.doar cateva adica, NU unul in special. Cateva titluri care vi se par mai bune.