| AcuddlyToy a întrebat:

Hei.

Cine a citit cartea "Insula Delfinilor Albastri"? Stiti pe ce site m-as putea uita la acest film? Sau daca nu exista filmul pentru cartea asta, ce film interesant stiti?

4 răspunsuri:
| Sayori a răspuns:

Paii..am citit-o si din cate stiu inca nu s-a facut film dupa ea, dar mai stiu o carte care are si serial dupa ea. Se numeste Pretty Little Liars sau mai poti citi cartea Cand ma vei intalni de Rebecca Stead. happy

| Sayori a răspuns (pentru Sayori):

Sau mai era un film horro care mia palcut, Mama. big grin

| AcuddlyToy explică (pentru Sayori):

Stiu carte Cand ma vei intalni, o am si serialul Pretty Little Liars l-am vazut. :*

| Sayori a răspuns (pentru AcuddlyToy):

Ehm... daca le stii inseamna ca esti in pas cu prezentul, inteligent. happy Xu placere oricum...