| JaDiDaTa a întrebat:

Hei cum se numește fata de aici și din ce anime face parte? happy https://epicalmt2.ro/forum/download/file.php?id=365

4 răspunsuri:
| IreneMay a răspuns:

Imi poti da alt link te rog? asta imi cere cont.

| IreneMay a răspuns:

Din cate stiu eu fata din poza nu face parte din nici un anime/manga. E doar o poza cu o fata anime atata tot. Am intrebat mai multe persoane care sunt fani anime daca stiu ceva ddespre fata respectiva. O sa incerc sa mai caut, in caz ca gasesc ceva, te anunt cu cea mai mare placere. :*