| NoNameasdod a întrebat:

Hei TPU.
Am 2 intrebari scurte pentru voi.
1.Era un film pe diva, despre 2 oameni care acum aveau copii [unul din ei avea baiat, iar celalat o fata blonda si un baiat mai micut ] cei 2 se certasera in urma cu 25 ani parca si au ajuns vecini in acelasi cartier iar de craciun vroiau sa castige nu stiu ce concurs cu cine are cea mai frumoasa casa decorata de craciun (au pus si pariu pe 5000 $ ) dar in final se impaca si dau decoratiunile unei batrane care avea datorii. etc etc. laughing
stie cineva cum se cheama? l-am vazut acum 2 zile parca.DAU FUNDA :3
2.Stiti filme frumoase si amuzante de craciun :3? sa dureze o ora-doua big grin si daca se poate gasi online e si mai bine.DAU FUNDA :3
[PS. NU VREAU COPY-PASTE DE FILLME DE PE WIKIPEDIA happy, CI CATEVA FRUMOASE SI AMUZANTE DACA SE POATE]

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

1.filmul se numeste Oh, Baby happy
2.Cum A Furat Grinch Craciunul laughing este filmul meu preferat de Craciun

| NoNameasdod explică (pentru SuperMagicSmile):

De fapt am gasit, si se numeste Battle of the bells
2.Ms de idee; 3.