| GeoRgiiANna31 a întrebat:

Am vazut multe seriale precum:
Supernatural
Pretty Little Liars
Fringe
Hannibal
Chuck
The Secret Circle
Ce seriale credeti ca ar mai trebui sa vad, cam asemanatoare cu cele de mai sus? Accept orice parere. Multumesc - FUNDITA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suits este unul dintre cele mai bune seriale vazute de mine. Este cu un tanar personaj principal, si cum reuseste dintr-o viata de adolescent, cu probleme specifice vietii lui sa ajunga unul din cei mai buni avocati din cati exista!

Apoi ar urma:

How I met your mother (Un serial comedie, cu un grup de prieteni, unde fiecare episod este o mica parte din Cum a intalnit-o el pe sotia sa. El le povesteste din perspectiva lui, copiilor care il asculta mereu. Episoadele reprezinta intamplari din viata sa, care il aduc mai aproape de punctul in care o cunoaste pe sotia sa)

The mentalist (Un tip care este foarte destept si are calitatea de a vedea pana si cele mai mici detalii )

Elementary (Este vorba de Sherlock Holmes, cum rezolva cazuri cu ajutorul asistentei sale care il insoteste la fiecare pas. Are o minte geniala cu sclipiri de moment.)

Game of Thrones (Un film complex, despre o lume fictiva, unde sunt 7 regate si cam toata lumea vrea sa castige tronul suprem de imparat al tuturor 7 regate. E foarte frumos, are niste peisaje extraordinare si o poveste frumoasa!)

Acestea enumerate de mine sunt seriale care trebuie neaparat sa le vezi! Sunt minunate toate :D

Dar uite, aici ai un link cu serialele cu note cele mai mari pe Imdb. Cand le termini pe cele care le-am enumerat mai sus, aici poti sa iti cauti si altele:

http://www.imdb.com/......arch/title

Sper ca te-am putut ajuta!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Eu iti recomand:
1) The Vampries Diares
2) Teen Wolf
3) Being Human.

| pwp a răspuns:

Le-am vazut pe toate enumerate de tinehappy Iti recomand The Vampire Diaries,Dexter,True Blood, CSI, Gossip Girl, 90210, Californication, Doctor House si The Grey's anatomy.

| GeoRgiiANna31 explică (pentru pwp):

Dexter am vazut. CSI (New York,Miami, Investigatii), Gossip Girl, Doctor House si cateva episoade la TV din Grey's Anatomy big grin Multumesc pentru celelalte, se pare ca avem gusturi asemanatoare