| alexiaolaru09 a întrebat:

Ati vazut filmul Wonder Woman? Daca da, imi spuneti ce v a placut si ce nu!? NU VREAU POVESTIREA! Si v ati mai duce inca o data? Cate stele din 5 I ati da?

6 răspunsuri:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Esti producatorul, sau... care-i faza?

| alexiaolaru09 explică (pentru KronstadtResurrection):

Daca eram producator stiam deaspre ce e vorba

| KronstadtResurrection a răspuns (pentru alexiaolaru09):

Atunci tine-ti gura si nu mai face sondaje pe site!

| alexiaolaru09 explică (pentru KronstadtResurrection):

Eu nu fac niciun sondaj. Am intrebat doar pentru ca nasa mea a venit din Italia si vrem sa mergem la un film. Si am intrebat sa vad ce parere au cei de pe TPU!

| Bunny2017 a răspuns:

Este chiar fain, cel puțin este o legătură cu poza găsită din Batman vs Superman. Oricum daca esti fan Marvel nici nu ar trebui sa te mai intrebi daca este sau nu fain. Ori este ori nu este pe tru tine trebuie sa il vezi sa știi si tu de unde a aparut Wonder Woman... w alegerea de la mine are 5 stele!

| KronstadtResurrection a răspuns (pentru alexiaolaru09):

Bine. Intrebarea ta este deja raportata.