| Adee26 a întrebat:

Hei TPU,
Care este cel mai horror film pe care l-ati vizionat? Nu vreau liste lungi cu filme... doar sa spuneti care credeti voi ca e cel mai horrorbatting eyelashes. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Exorcism of Emily Rose... si spun ca este cel mai urat, pentru ca posedari si exorcizari sunt mai reale, se pot intampla, nu cct-uri din alea sf... Emily Rose este singurul caz de posedare de Lucifer, cauta si pe youtube " Real Emily Rose "

16 răspunsuri:
| Maria_Eveline_1999 a răspuns:

Orphana ^_^ :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Grudge 1 si 2

| XanderCagex a răspuns:

Paranormal Activity 1 si 2 big grin

| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D
Drag Me To Hell
The Grudge
Friday The 13th
Let Me In

| LiviuAlexoiu a răspuns:

The Unborn
:3

| Elli9Sweet a răspuns:

L-am visat o luna dupa ce m-am uitat...
The Exorcist.
Infioratoooor

| Elli9Sweet a răspuns (pentru Maria_Eveline_1999):

Si eu m-am uitat... Fata aia imi dadea fiori...

| annna69 a răspuns:

The hauting in connecticut
Insanitarium
The wrong turn 1 2 3 4 5.

| Kalhya a răspuns:

The ring

| Adee26 explică (pentru Maria_Eveline_1999):

L-am vazut si eu, e destul de bun happy

| Adee26 explică (pentru HelpMeNow):

Am auzit de film si as vrea sa ma uit. Pare interesant happy. Am vazut si "the exorcist" dar asta cred ca e mai bunhee hee

| BiuL a răspuns:

Silent Hill primul, Saw I

| HelpMeNow a răspuns (pentru Adee26):

The exorcism este cam la fel, dar cand vine vorba de poveste si actiune este mic copil big grin

| Adee26 explică (pentru HelpMeNow):

Cam asa ma gandeam si eu laughing. Am vazut cateva trailere si pare destul de bun.

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

The eye, inca mai am cosmaruri, nu ma mai uit niciodata la ala laughing

| PunkyBrunette a răspuns:

The Woman In Black... Nu stiu daca e cel mai horror, dar are o poveste interesanta. Plus ca Daniel Radcliffe joaca rolul pricipal.
Uite aici trailer-ul: http://www.youtube.com/watch?v=7lReemWmO5o