| qwerty101010 a întrebat:

Din ce film este poza aia cu fetita care spune "fetele sunt mai misto ca baietii". Am tot gasit-o pe facebook si as vrea sa vad filmul. Fundita cel mai bun raspuns, multumesc anticipat >; d

6 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Pai sunt mai multe filme cu aceasta replica daca ai o poza poate te pot ajuta.

| qwerty101010 explică (pentru TudyCFR):

Nu gasesc poza sad. Spune-mi tu numele filmelor in care apare replica asta si eu caut dupa sa vad daca este vreunul. Mersi anticipat

| TudyCFR a răspuns (pentru qwerty101010):

Acuma nici eu nu mai gasesc dar urmareste pe facebook diferite pagini si posteaza acolo ce vrei sa aflii si te ajuta cei de acolo sigur o sa stie ceva.

| qwerty101010 explică (pentru TudyCFR):

Am incercat sa caut din nou poza dar n-am mai gasit-o sad

| Rŏllшау a răspuns (pentru qwerty101010):

Cumva e poza asta? : (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/ro_RO/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Postare by Fetele sunt mai mişto decât băieţii.

| Rŏllшау a răspuns (pentru Rŏllшау):

Scuze,scuze am postat ceva gresit :)). Uite un link cu pagina de pe facebook:https://www.facebook.com/....../photo.php
sper ca ii bun!;)