| Adeelus a întrebat:

Heii,TPU! Cand apare sezonul 7 din The Walking Dead? Am auzit ca peste 6 luni.E adevarat? Nu rezist atat...

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Walking Dead (7 x 01) 9 Oct. 2016
http://www.imdb.com/title/tt1520211/episodes?season=7&ref_=tt_eps_sn_7

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa te apuci de alt serial pana atunci.

| Adeelus explică (pentru Adry05):

Dap..Ma gandeam sa ma apuc de Prison Break sau Fear The Walking Dead.

| Mihail18 a răspuns (pentru Adeelus):

Fear of Walking Dead are debea un sezon. Pe 10 Aprilie o sa apara primul episod din sezonul 2. Si dupa parerea mea mai vor mai aparea cel putin 2 sezoane big grin.