| DoiOchiCaprui2 a întrebat:

Heii TPU, doresc sa va pun o intrebare despre un desen vechi caruia nu ii mai stiu numele.
Stiu doar ca era vorba despre o fataa (femeie) care avea in casa un computer, si impreuna cu un grup de adolescenti lupta impotrica raului. Aceasta femeie gresise facand un pact (targ) cu un om cu o coasa. Intrunul din episoade era vorba despre un asteroid pe care l-au oprit. Ma poate ajuta cineva cu un link sau numele desenului, please?

Răspuns Câştigător
| JackFrost96 a răspuns:

Încearcă şi : The Sarah Jane Adventures

4 răspunsuri:
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Billy si Mandy daca e desen. Sau Hell Girl daca e anime. Altele nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e Billy si Mandy.

| DoiOchiCaprui2 explică (pentru ςгเรtเภยкค):

Nu e Billy si Mandy, desi il cautam si pe acesta, insa din greseala am scris desen in loc de serial. Era pe disney.

| DoiOchiCaprui2 explică (pentru JackFrost96):

Multumesc frumos, acesta este serialul!