| Luuuv a întrebat:

:-x Cine e fan ' Jurnalele Vampirilor '? :-x Eu una, il ador! :-x Citesc si cartsile si ma uit si la serial. Cartsile imi plac mai mult. Intrebarea mea : Team Stefan sau Team Damon? [ Eu una, il ador pe Stefaaaan. :-x ] Si : Stefan & Elena sau Damon & Elena? [ Eu, aleg Stefan & Elena. Ii ador. Le sta atat de bine impreuna. :-x ]

17 răspunsuri:
| Stardust13 a răspuns:

Vai fata draga dar tu crezi ca doar tocilarii citesc?straight face
daca citesti inseamna ca esti tocilar? frate

| cezzxd a răspuns:

Team Tyler blushing Dar dintre Stefan si Damon... Stefan! peace sign [ Stelena.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Si eu sunt fanalove struck si citesc si cartile sunt la vol 5, mie imi place mai mult serialullove struck Team Damon and Team Delenalove struck

| Iuliiikkk a răspuns:

Un fan in sfarsit am gasitlaughingda, si eu sunt un mare fan The Vampire Diaries si cred ca elena si stefan e mai bine decar elena si damon.imi plac ambii vampiri.As fi curioasa sa vad la ce episod din ce sezon esti.Trimitemi in privat plz.Eu sunt la sezonu 1 episodul 20. Pupici:*:*:*:*

| 1Many a răspuns:

Si cu ce te puteam ajuta?

| CrissElla a răspuns:

Stefan este foarte dragut dar si ochii si zambetull lui Damon le ador eu cred ca Elena si Stefan se potrivesc foarte binee

| myhaelcikkk a răspuns:

Si eu il ador pe Stefaaaaan, e atit de simpatic laughing si perechea lor e minunata

| Gizăz a răspuns:

Shoot yourself. The world would be a better place!

| Kris17 a răspuns:

Categoric Stafan, eu personal abia de reusesc sa-l suport pe Damon.De cand a ucis-o pe Lexy nu il mai suportcryingDesigur mai este si chestia ca Damon este lasat intodeauna de izbeliste(Mai intai de Katherina mai apoi de Elena sper sfarsit o pierde si pe Rose)Cred ca asta este motivul urei din sufletul lui, cu alte cuvinte inteleg de ce actioneaza pripit si imi pare rau pentru el.sad

| LADYBi2a a răspuns:

Salut! Si eu ador the vampire diaries big grin! Nu am apucat sa citesc cartile inca. dar vreau neaparat! Am auzit ca serialul nu e la fel in carti thinking In fine. Team STEFAN, clar! Damon e si el foarteee dragut, da` tot pe Stefan il prefer big grin! Si da, Elena cu Stefan arata foarte bine impreuna big grin

| Deennn a răspuns:

Stefan.
Stefan si Elena clar!
Am auzit ca Elena s-ar putea sa ramana cu Damon, dar nu vreau.
Il ador pe Stefan, e mai linistit. love struck

| MindExplode a răspuns:

Team Damon happy

| M a răspuns:

Buna si eu adorrrrr Jurnalele Vampirilorlove strucklove strucklove struck e un serial geniallove struck
Team Damon e o bunaciunelove struck

| koko_2013 a răspuns:

Si eu st mare fana am citit si cartile si am vazut si serialul dar cartile sunt mult mai fascinante

| OnMyDreamWay a răspuns:

Stelena ador! Paul si Nina sunt atit de cool!

| OnMyDreamWay a răspuns (pentru cezzxd):

Si mie imi place enorm Tyler.mai ales acum cind e cu Caroline.Forwood 4ever! Nu/mi place Damon deloc...si mereu voi fi Stelena! Stefan si Elena se potrivesc)

| OnMyDreamWay a răspuns (pentru Deennn):

Yeah... vreau si eu ca Stefan si Elena sa ramina 4ever together! Ii ador)