| lauraXd a întrebat:

Hello TPU! Acum cateva zile am fost la verisoara mea si m-am uitat la un film horror si nu mai stiu cum se numeste.In film era vorba despre o familie [mama,tata,fica, fiu si iubitul ficei]. Acestia mergend in seara de ajun la bunici dau peste o fata imbracata in alb cu un bebelus in mana.Iar dupa ceva timp afata aceasta ii omoara pe rand pe fiecare.Imi puteti spune cum se numeste? Va rooog.Scuzati categoria... FUNDA.

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Laura, s-ar putea sa te referi la filmul Dead End(2003), cu Ray Wise si Alexandra Holden. Sper ca te-am putut ajuta cu ceva, Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme horror la Dragoste si sex? Nu.Numai bine.

| lauraXd explică (pentru anonim_4396):

Scuze,dar stiu ca aceasta categorie este cea mai citita de obicei happy.