| Babygirl90 a întrebat:

Hey allz! Ceva filme horror bune, noi!

Răspuns Câştigător
| SQueeZer a răspuns:

Da, The Conjuring este printre cele mai bune filme de groaza de anul acesta, daca nu chiar cel mai bun.
Alte filme de groaza bune de anul acesta:
-Mama
-The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia
-Evil Dead
-Insidious: Chapter 2 (apare pe 13 Septembrie), (daca nu ai vazut "Insidious" ti-l recomand. E putin cam vechi dar merita fiecare secunda pe care o vizionezi).

6 răspunsuri:
| varcolaccc a răspuns:

The Conjuring, si de War world Z, -. Nu te uita singura noaptea ca nu ai sa mai dormi o saptamana laughing. :*

| XkingstoneX a răspuns:

The Grudge

| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D
The Cabin In The Woods
Grave Encounters 2
Wrong Turn 5
[REC]³ Génesis
Would You Rather
13 Eerie
No One Lives
In Their Skin
Truth Or Die (Dare)
The Wicked
The Woman In Black
The Haunting In Connecticut 2: Ghosts Of Georgia
Sinister
The House At The End Of The Street
American Mary

| Salahadin73 a răspuns:

A serbian film

| Babygirl90 explică (pentru SQueeZer):

Le-am vazut toate care mi le-ai propus si obs ca avem aceiasi parere despre filmele astea. Sunt fff bune toate! Am vazut toate in afara de Insidious part 2, dar partea 1 mmi se pare cel mai tare horror din ultimii ani(doar porcarii de filme se fac in ultimul timp, acum cand ar avea atatea posibilitati de efecte speciale etc.)... In fine. Stii cumva daca a aparut partea a 2-a undeva online?

| SQueeZer a răspuns (pentru Babygirl90):

Mai uita-te odata la comentariul meu si vei afla pe ce data aparebig grin...