| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a întrebat:

Hey. am mai multe intrebari pentru fanii `Bona Mea E Un Vampir-My Babysitter's A Vampire` (ps. daca nu stiti sa raspundeti la 1 si 2 nu trebuie sa raspundeti, raspundeti numai la celelalte intrebari) :
1. e un serial cu sezoane?
2. daca da, cate episoade are sezonul 1?
3. care este personajul vostru preferat?
4. cine este mai frumoasa Sara sau Erica?
5. cine este mai frumos Benny Rory sau Ethan?
6. v-ar placea ca Sara sa se indragosteasca de Ethan (da nu numai cu potiunea aia pe care a facut-o benny.)?
7. cu cine se potriveste Erica mai bine cu Rory sau Benny?
8. cum le sta mai bine lui Benny si Ethan ca baieti sau ca fete(din episodul cand erau majoretelaughing)?
9. care este episodul care nu v-a placut deloc?
10. care este episodul care v-a placut cel mai mult?
Ms mult pentru raspunsuri kiss

Răspuns Câştigător
| CrysaCrysy a răspuns:

1. da este
2.13 episoade
3.Ethan
4.Erica
5.Ethan:X
6.da
7.Benny
8.baieti normallaughing
9.2
10. 5

17 răspunsuri:
| qCrotal a răspuns:

La intrebarea numarului trei este Sara. Si la patru Sara. La sase da. la sapte Benny

| wintage a răspuns:

1. Are facut doar un sezon. Sezonul al doilea se va face in 2012.
2. Primul sezon are 13 episoade dar si al doilea va avea tot 13...

ETC!

| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
1. Da, cred ca are mai multe sezoane.
2. -.
3. Personajul meu preferat e Sara (dar tot mi se pare ca i se potriveste mult mai bine numele Erica iar la Erica Sara).
4. Sara cu sigurantawinking.
5. -.
6. Da, si cred ca o se intample asta la un moment dat, desii Sara e cu 2-3 ani mai mare ca Ethan.
7. Mai degraba cu Rory, desii nici cu el nu prea se potriveste tongue.
8. BAIETI laughing.
9. -.
10. Filmul de fapt, iar daca nu se pune, cred ca episodul cu majoretele laughing.
O zi frumoasa big grin.

| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire explică (pentru wintage):

Sezonul al doilea de va vifuza la tv in 2012 sau atunci vor incepe filmarile?big grin

| wintage a răspuns (pentru BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire):

Vanessa Morgan confirmed via Twitter that there will be a second season. Season 2 began filming on September 21, 2011 and finished on November 15, 2011. It is stated to premiere in early 2012 on Teletoon. It will consist of 13 episodes.

Vanessa Morgan e chiar Sarah din serial.
A scris pe Tweeter ca va exista un sezon al doilea format din 13 episoade care s-a filmat in intervalul 21.09-15.11 si va fi difuzat in 2012.

| razvyy412 a răspuns:

Da este un serial cu sezoane si sezonul 1 are treisprezece episoade.Personajul meu preferat este Sara.Ea este mai frumoasa decat Erica.Cel mai frumos dintre ei este Ethan.Mie mi-ar placea foarte mult ca Sara sa se indragosteasca de Ethan fara potiunea aia.Erica se potriveste cu Rory.La Ethan si la Benny le sta mai bine ca baieti chiar daca arata amuzant si ca fete.Mie mi-au placut toate, nu ma mai satur de ele.Mi-a placut cel mai mult ultimul episod dar cel mai mult voiam sa se sarute Sara cu Ethan.

| razvyy412 a răspuns:

Cate sezoane sunt 2 sau mai multe?

| razvyy412 a răspuns:

Cine stie id sarei de mess?

| nikole25niko a răspuns (pentru CrysaCrysy):

1.este un serial cu sezoane
2.13 episoade
3.Ethan
4.Amandoua
5.Rory
6.da
7.Benny
8.ca baieti:rolling on the floor
9.3
10.Filmul
cu placerekiss

| nikole25niko a răspuns:

1.Da
2.13
3.ambele (dintre fete) (dintre baieti) Jesse
4.amandoua nu poti sa le compari
5.Rory
6.Da.
7.Benny deoarece Sara o sa fie cu Ethan si Erika cu Benny
8.ca baieti dar ca sa recunosc si ca fete
9.3
10.Filmul.dar daca nu se pune niciunul asa-asawinking
Q placerekiss
8.

| marian193 a răspuns:

Da
benny
sarah
benny
da
ca baietibig grin
toate mi-au placut

| bikutzza a răspuns:

Da >>> 13 >>>>> Jesse>>>>sara>>>Ethan>>>>DAAA>>>rory>>>>ca baieti>>>>>double negative>>>REvampied

| bikutzza a răspuns (pentru razvyy412):

Eu este morgan.vanessa92

| TheGaara a răspuns (pentru bikutzza):

De unde sti tu?

| Mrvoš_Dejan_1995 a răspuns:

Va fii sezonul 3?