| BreakHeart a întrebat:

Hey stie cineva cand apare (sau daca apare) Prison Break sezonul 5? Mersi...

8 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Buna incearca de aici ceva detalii poate te ajuta.www.all4rent.ro

| Intruder19 a răspuns:

Sezonul 4 s-a terminat in 2009 iar personajul principal (Michael Scofield ) a murit.De ce mai crezi ca ar aparea un sezon 5?

| mariacris98 a răspuns:

Serialul s-a terminat, deci nu va mai aparea sezonul 5.

| BreakHeart explică (pentru Intruder19):

Pentru ca cadavrul lui Michael nu a fost gasit...si cica p 17 aprilie apare sezonul 5 da nu-s sigur am citit undeva ca vor sa mai scoata si sezonul 5 pentru ca au scazut foarte mult audientele si de asta

| Intruder19 a răspuns (pentru BreakHeart):

Articolul citit de tine (probabil de pe vedetepenet.ro) este datat din 2010.Au fost ceva zvonuri cum ca ar mai fi si un sezon 5 dar au fost negate de producatori.Nu o sa mai apara nici un sezon.

| sherbygaby a răspuns (pentru Intruder19):

Aaaa sa stii ca nu a murit, a aparut filmul dupa seznul 4 si el s-a prefacut ca a murit

| Intruder19 a răspuns (pentru sherbygaby):

Din cate imi amintesc in film moare electrocutat cand incerca sa o scoata pe Sarah din inchisoare.

| sherbygaby a răspuns (pentru Intruder19):

Da! Nu am apucat sa vad tot filmul am avut o problema!