| anonim_4396 a întrebat:

happy Dati-mi cel mai de groaza film pe care il stiti, un link si o scurta descriere tongue FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| trisoru a răspuns:

Http://www.onlythefilm.com/martyrs-2008-online-subtitrat/ PS: te ca** pe tine, vizionare placuta:))

| anonim_4396 explică (pentru trisoru):

Tu ai fost singurul care mi-a raspuns partial complet si frumos laughing Am sa ma uit la film, inca nu am avut timp tongue Multumesc happy Vot de folositor, amuzant si inteligent, si funda! tongue

12 răspunsuri:
| AlexandraPrincess a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0377109/
The Ring 2! Sau Drag me to Hel!
Gasesti descrierea la link!;) Funda\Vot?

| anonim_4396 explică (pentru AlexandraPrincess):

Vot tongue Imi pare rau, am dat deja fundita big grin

| anonimaM a răspuns:

Orphan

| anonim_4396 explică (pentru anonimaM):

Linkul? Descrierea? happy

| CorneliaC a răspuns (pentru anonim_4396):

E greu sa cauti pe net, nu?

| anonim_4396 explică (pentru CorneliaC):

Nup tongue Nu e deloc greu happy Dar e greu sa dai un link si o scurta descriere din 2-3 cuvinte, nu?

| CorneliaC a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu inteleg ca tu ai vrut sa te bagi in seama laughing

| anonimaM a răspuns:

Cauta si tu pe net. Acum ca stii si un nume doar filmul cutare si iti apare si descriere si tot asa de lenes esti? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonimaM):

Dea b-) Stii vorba aia... Cand esti harnic si muncitor ai ce iti doresti... Pardon! Era Cand esti lenes si putoare ai ce iti doresti big grin

| anonimaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,atunci mai asteapta sa ai ce iti doresti... :-P

| sabinneamtu a răspuns:

Salut man filmul casa de ciara sau camera 666