| anonim_4396 a întrebat:

happy Dati-mi cel mai de groaza film pe care il stiti, un link si o scurta descriere tongue FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| trisoru a răspuns:

Http://www.onlythefilm.com/martyrs-2008-online-subtitrat/ PS: te ca** pe tine, vizionare placuta:))

12 răspunsuri:
| anonimaM a răspuns:

Orphan

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonimaM):

Linkul? Descrierea? happy

| CorneliaC a răspuns (pentru anonim_4396):

E greu sa cauti pe net, nu?

| sabinneamtu a răspuns:

Salut man filmul casa de ciara sau camera 666

| anonimaM a răspuns:

Cauta si tu pe net. Acum ca stii si un nume doar filmul cutare si iti apare si descriere si tot asa de lenes esti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CorneliaC):

Nup tongue Nu e deloc greu happy Dar e greu sa dai un link si o scurta descriere din 2-3 cuvinte, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonimaM):

Dea b-) Stii vorba aia... Cand esti harnic si muncitor ai ce iti doresti... Pardon! Era Cand esti lenes si putoare ai ce iti doresti big grin

| CorneliaC a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu inteleg ca tu ai vrut sa te bagi in seama laughing

| anonimaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,atunci mai asteapta sa ai ce iti doresti... :-P

| AlexandraPrincess a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0377109/
The Ring 2! Sau Drag me to Hel!
Gasesti descrierea la link!;) Funda\Vot?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru trisoru):

Tu ai fost singurul care mi-a raspuns partial complet si frumos laughing Am sa ma uit la film, inca nu am avut timp tongue Multumesc happy Vot de folositor, amuzant si inteligent, si funda! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AlexandraPrincess):

Vot tongue Imi pare rau, am dat deja fundita big grin