| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda celui care imi spune cum se numeau desenele acelea care le dadeau de obicei pe Prima Tv cu un pork mistret si inca un animal care nu mai stiu ce era ceva in genul lui Sid din Ice Age doar ca era portocaliu iar porcul era maro. si pe unul dintre ei il chema Bumba sau Pumba

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Acel serial (desene) se numeau parca... Timon si Pumba! -Timon (porcul si alalalt?) deci sunt sigur ca asa se numeau! deci daca vrei poti intra pe : http://desenecopii.info/tag/timon-si-pumba-dublat-in-limba-romana/ si acolo ai toate episoadele... Succes!

47 răspunsuri:
| user1234554321 a răspuns:

Timon si pumba
dai funda?

| micutsa19 a răspuns:

Timon si pumba

| emynem313 a răspuns:

Timon si Pumba

| anonim_2681 a răspuns:

Timon si pumba laughing

| bkb300 a răspuns:

Sigur te referi la Timon si Pumba. Uite si un lick unde poti sa le vezi daca doresti http://www.peteava.ro/cauta/video/timon%20si%20pumba.

| alecsa91 a răspuns:

Timon si Pumba:X
Hakunaaaa matataaaaa smug

| mynna27 a răspuns:

Timon si bumba

| Skylar a răspuns:

Hakuna matata ...nu stai, Timon si Pumba, da cred ca asta e

| Muhteşem a răspuns:

Desenele se numesc:Timon si Pumba

| 1510anamaria a răspuns:

Timon si pumba kiss

| Umeiko a răspuns:

Timon şi Pumba. [:

| Ionait a răspuns:

Timon si Pumba

| infires a răspuns:

Buna.
Desenele se numeau Timon si Pumba.
http://www.edesene-animate.com/desene-animate/timon-si-pumba

Sper ca te-am ajutat!

| Catalinxxxx a răspuns:

Timon si Pummba

| kimydream29 a răspuns:

Timon si Pumbawinking
Fundaaa?

| Noreasontosimle a răspuns:

aaa:X:X Ce-mi plac si mie desenele astea Http://www.edesene-animate.com/desene-animate/timon-si-pumba

Timon si Pumba:)

fundita:X :o3

| cherrybomb a răspuns:

Timon si pumba

| Palpatine a răspuns:

Timon si Pumba

| Oliveoo a răspuns:

Se numea timon si pumba http://desenele.com/desene-animate-Timon-si-Pumba.html aici poti viziona episoadele gratis:X
Sunt desenele copilariei:-* ...imi e dor:((

| 4myselfmi a răspuns:

Timon si pumba love struck funda:?big grin

| mimikafrumusika a răspuns:

Cred ca te referi la,, Timon si Pumba,,.

| chrystyan21 a răspuns:

Timon si Pumba, cumva?

| Spaima a răspuns:

Timon si pumba. Asa cred thinking

| Catelusa_6982 a răspuns:

Acele desene se numeau Timon si Pumba.Si mie mi-au placut foarte mult.

| TeYo99 a răspuns:

Lion King se numesc.Si ii cheama Simba si...