| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda celui care imi spune cum se numeau desenele acelea care le dadeau de obicei pe Prima Tv cu un pork mistret si inca un animal care nu mai stiu ce era ceva in genul lui Sid din Ice Age doar ca era portocaliu iar porcul era maro. si pe unul dintre ei il chema Bumba sau Pumba

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Acel serial (desene) se numeau parca... Timon si Pumba! -Timon (porcul si alalalt?) deci sunt sigur ca asa se numeau! deci daca vrei poti intra pe : http://desenecopii.info/tag/timon-si-pumba-dublat-in-limba-romana/ si acolo ai toate episoadele... Succes!

47 răspunsuri:
| oXedAn a răspuns:

Timon si Pumba uite si un link : http://desenecopii.info/......ort-romana
Sper ca te-am ajutat! :)

| IceCreamDoll a răspuns:

Timon si Pumba.

| Marley1 a răspuns:

Timon si Pumba... poti sa le gasesti onlinebig grin

| Voluntar a răspuns:

Cred ca timon si pumba...big grin

| JustRRevenge a răspuns:

Timon si Pumba se numeau

| YunaFFX a răspuns:

Desenele se numea Timon&Pumbaa. http://en.wikipedia.org/wiki/Timon_%26_Pumbaa_(TV_series)
Pe langa aparitiile in The Lion King 1 si 2, mai este o animatie care prezinta cum s-au intalnit cei doi si cum au devenit ei prieteni. Se numeste The Lion King 1½. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Lion_King_1%C2%BD Sper sa-ti fie de ajutor.

| Catrinn a răspuns:

Cred ca este vorba despre Timon si Pumba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Timon si Pumba

| Andreutza1998 a răspuns:

Timba si Pumba. Pumba este porcul mistret iar Timba este o mangusta. Au aparut prima data in Regele leu, intalnindu-l pe Simba (micul rele leu)Timon și Pumbaa sunt înțelegători prieten eroi mare de savană. Regele Leu 3 ne duce spre trecut, înainte de povestea lui Simba, și în spate. În această aventură comedie noi, Timon și Pumbaa descoperi originile sale, atunci când s-au întâlnit și modul în care a ajutat Simba salva Serengeti. Istoria ei include câteva din momentele de mare de Regele Leu că acum este un pic diferit din punctul tău de vedere. De exemplu, surprins să afle adevărul despre modul în care el a dezvoltat în momentul în care definesc Simba atunci când a fost prezentat la regnul animal.

| diane_7882 a răspuns:

TImon si Pumba se numesc happy

| yzabela_7914 a răspuns:

Timon si Pumba

| Oxanna a răspuns:

Timon si Pumbaaalove struck am avut o gramada de jocuri si de toate cu eilaughing

| NewDivide a răspuns:

Timon si Pumba laughing

| Yulia2011 a răspuns:

Vrei sa zici timon si pumba

| FesCuDungi a răspuns:

Timon si pumbahee hee tongue

| legendarul a răspuns:

Timon si Pumba laughing) faine desenele alea :X

| OaNaツ a răspuns:

Timon si Pumba