| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda celui care imi spune cum se numeau desenele acelea care le dadeau de obicei pe Prima Tv cu un pork mistret si inca un animal care nu mai stiu ce era ceva in genul lui Sid din Ice Age doar ca era portocaliu iar porcul era maro. si pe unul dintre ei il chema Bumba sau Pumba

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Acel serial (desene) se numeau parca... Timon si Pumba! -Timon (porcul si alalalt?) deci sunt sigur ca asa se numeau! deci daca vrei poti intra pe : http://desenecopii.info/tag/timon-si-pumba-dublat-in-limba-romana/ si acolo ai toate episoadele... Succes!

48 răspunsuri:
| Palpatine a răspuns:

Timon si Pumba

| mynna27 a răspuns:

Timon si bumba

| JustRRevenge a răspuns:

Timon si Pumba se numeau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Timon si Pumba

| FesCuDungi a răspuns:

Timon si pumbahee hee tongue

| TeYo99 a răspuns:

Lion King se numesc.Si ii cheama Simba si...

| legendarul a răspuns:

Timon si Pumba laughing) faine desenele alea :X

| kimydream29 a răspuns:

Timon si Pumbawinking
Fundaaa?

| Marley1 a răspuns:

Timon si Pumba... poti sa le gasesti onlinebig grin

| Yulia2011 a răspuns:

Vrei sa zici timon si pumba

| yzabela_7914 a răspuns:

Timon si Pumba

| oXedAn a răspuns:

Timon si Pumba uite si un link : http://desenecopii.info/......ort-romana
Sper ca te-am ajutat! :)

| Catelusa_6982 a răspuns:

Acele desene se numeau Timon si Pumba.Si mie mi-au placut foarte mult.

| diane_7882 a răspuns:

TImon si Pumba se numesc happy

| Spaima a răspuns:

Timon si pumba. Asa cred thinking