| Rukiro a întrebat:

Dau funda celui care imi spune cum se numeau desenele acelea parca de pe Prima Tv era cu gechi cean o fata si un batran care se luptau cu dragoni si sam lasati un link daca puteti.

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Jackie Chan*

1 răspuns:
| Rukiro explică (pentru unknownn):

Asdasdss o sa ti se pare ciudat dar m-ai ajutat foarte mult cu corectia ta deoarece am scris asa pe google si mi-a dat desene animate si am gasit Jackie Chan Adventures acesta este desenul pe care il cautam deci multumesc foarte mult.