| Addaa1998 a întrebat:

Hey TPU!

Dau funda urgent!

Cand este in reluare Magicienii din Wawerly Place cele patru noi parti de pe Disney, caut prima parte ce a fost difuzata la 9 dimineata...Magicieni contra oameni sau ceva de genul era... FUNDA! PLEASE RASPUNSURI!

4 răspunsuri:
| Nojimura_Yuki_Rima_1998 a răspuns:

Azi 16:30

| vyrgynya a răspuns (pentru Nojimura_Yuki_Rima_1998):

Atat ca l-am ratat si eu

| Addaa1998 explică (pentru vyrgynya):

CE PACAT!

| Addaa1998 explică (pentru vyrgynya):

Merita sa il fi vazut!
Si eu am astepat cu drag si uite ca nici reluarea nu am prins-o, eeh dar las' ca mai apare el sialta data, mai ales am sa urmaresc magicienii de fiecare data cand vot incepe si precis ca am sa il prind!