| Dracie a întrebat:

vreau si eu un serial tare gen, Lie to me, the mentalist...le-am vazut pe toate aproape...de la a la z. Nu stiu la ce sa ma mai uit, Ca sa nu va repetati o sa pun aici o lista cu ce am vazut si mi-au placut maxim:
The vampire diaries
The mentalist
Person of interes
Lie to me
Heroes
Lost
Prison Breack
Gossip girl
Kyle xy
Pretty little liars
Revange
Touch
Beauty and the Beast
The lying game
The walking dead
Si nu-mi mai aduc aminte, dar din astea poate va dati seama ce ar putea sa-mi placa si in acelasi timp sa va inspirati si voi. Am ramas in pana de filme.

Răspuns Câştigător
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Recomand Medium happy

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Am inceput si eu sa ma uit la lie to me
uite aici ce-am mai vazut eu:

http://deearockon.blogspot.ro/2012/09/viata-si-filmul.html

| Dracie explică (pentru wolder):

Tx, tare lie to me o sa-ti placa maxim

| JASMYNA88 a răspuns:

Fringe big grin e prea tare! sau the dead zone.si Dr who e ok intr-o oarecare cantitate zilnicahappy

| Dracie explică (pentru JASMYNA88):

Toata lumea imi zice de Fringe, dar nu stiu de ce nu ma atrage. Mie trebuie sa-mi placa si actorii mult. Sa fie tineri si frumosi. Am incercat sa ma uit la fringe, dar nu a fost nebunia aia sa nu ies din casa sa devin dependenta.

| RazvanVlad a răspuns:

House M.D trebuie sa il vezi, mai este Dexter, The sopranos, Boardwack empire,

| day16 a răspuns:

Incearca Modern Familly! Sigur o sa-ti placa!

| pavone a răspuns:

Breaking Bad. e cel mai tare serial

| Samara00 a răspuns:

Make it or break it

| ramitzu a răspuns:

"cu sange rece", "Rizzoli and Isles", CSI