| Didiana11 a întrebat:

Imi poate recomanda si mie cineva un anime si sa il descrie care poate fi vizionat pe animekage? plz

Răspuns Câştigător
| Bezea a răspuns:

5 Centimeters per Second - este un movie/anime superb; Romance si drama.
Daca vrei ceva mai amuzant poti sa te uiti la:
Kuragehime(Princess Jellyfish) - Comedy cu ceva romance.
Hayate no Gotoku(Hayate the Combat Butler) - Action, comedy parody.

Hf watching.

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Du-te pe vplay si urmareste bleach.Mie imi placea cand eram mai mic.

| Alysée a răspuns:

Lovely complex.despre o fata inalta careia ii place de un tip mai scund, oricum razi de spargi, aproape. oricum eu mas mai uita si adoua oara la el.
http://www.youtube.com/watch?v=5EBuCIrfzZY&feature=related

| Allix13 a răspuns:

Eyeshield...ii vorba despre un tip care ii foarte rapid si pana la urma intra intr-o echia de fotbal american si aproape nici un coechipier sau altcineva nu stie de el ii tare... apropo bagama si pe mine in listabig grin sau da-mi id tau (ID:ShadowFireStorm13@yahoo.com)

| Didiana11 explică (pentru Alysée):

Chiar este foarte dragut serialul