In ce rol e Philip Seymour Hoffman preferatul tau?

Dupa un Oscar si o cariera de aproape 23 de ani in actorie, Philip Seymour Hoffman a plecat dintre noi.

Tie ce film cu el ti-a placut cel mai mult?

14 răspunsuri:
| StefanERC a răspuns:

Buck in The Yearling

| TequilaG a răspuns:

Buck in The Yearling.

| StefanERC a răspuns (pentru TequilaG):

Care faza a actorului ti-a placut cel mai mult in acest film?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu l-am urmarit

| ElenaDanielaE a răspuns:

Buck in The Yearling

| ElenaRomann a răspuns:

Buck in The Yearling

| RiRikk a răspuns:

The Hunger Games- Catching Fire (Jocurile Foamei-Sfidarea)

| yonutz994 a răspuns:

The Hunger Games: Catching Fire

| Andeuta a răspuns:

Before the Devil Knows You're Dead / Înainte să afle diavolul că ai murit
Si The Hunger Games... Evident!laughing

| Dienus9815 a răspuns:

The Hunger Games

| AlexanderAdrian a răspuns:

Capote, a luat si doua premii pentru acel film.

| Dotsalau a răspuns:

Capote e primul rol deosebit, care l-a propulsat în lumea bună a filmelor, şi de asemenea mi s-a părut foarte "la subiect" în "The Master" un film de altfel cu o temă dificilă, care trebuie să îi fi pus pe cei doi : J.Phoenix şi P.H.Seymour într-o postură urâţică laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În rolurile din "Before the Devil Knows You're Dead" şi "Capote".