| anonim_4396 a întrebat:

In Magicienii din Waverley Place finalul sezonului, cam ce s-a intamplat? Povestiti, va rog, pe scurt. sau daca stiti ce episod era si unde il pot vedea online...mersi! e urgent

Răspuns Câştigător
| CookieFace a răspuns:

Iti spun eu ce s-a intamplat. niste oameni afla ca familia Russo sunt vrajitori.ei ii iau la guvern si ii interogheaza pe fiecare.din pacate Justin este pacalit si le spune secretul si le spune si despre Lumea Vrajitorilor.cei de la guvern ii rapesc si pe vrajitorii din lumea vrajitorilor apoi familia Russo reuseste sa scape din carcera. Ei ii elibereaza pe ceilalti vrajitori si. atat nu mai stiu dara pe aici se termina

2 răspunsuri:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Stiu decat ca uni descopera ca aia is magicieni si ajung la inchisoar oricum se va difuza in seara asta la ora 20:00 pe disney chanel

| AliedRO a răspuns (pentru CatelusaFlaffy):

Nu-i adevarat ca este peste 7 zile!
Nu o crede!