| anonim678 a întrebat:

In Pretty Little Liars, Toby a facut parte din echipa lui A.Nu-mi amintesc cum s-a impacat cu Spencer si din ce cauza a facut parte din echipa. Imi improspateaza cineva memorialaughing?

2 răspunsuri:
| Seether_Rocker_1997 a răspuns:

Salut TPU! Deci eu vreau sa ma transfer, si la liceul respectiv m- a acceptat cererea si trebuie sa iau dosarul de la liceul care vreau sa plec, daca nu vrea sa mi- l dea ce trebuie sa fac? Am o cunistinta? (mai mult)

| anonim678 explică (pentru Seether_Rocker_1997):

Invata sa folosesti site-ullaughing