| Kid_4219 a întrebat:

Intrebare pentru cei care se uita la serialul Dexter (Morgan). Eu sunt la sezonul 2, ep. 7, si as vrea sa stiu ce se intampla cu Dexter si cu Lila. Se vor despartii, vor ramane impreuna? Eu nu o sufar pe Lila, as vrea ca Dexter sa se duca din nou la Rita. Deci, ce se intampla cu Lila in continuare? Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| Scarecrow a răspuns:

Va fi ucisa!

7 răspunsuri:
| MissBeer a răspuns:

Eu am vazut ce se intampla, dar nu-ti pot spune, as strica tot farmecul serialului. Iti pot da un indiciu totusi: ce va alege sa faca va fi bine, dupa cateva peripetiilaughing. Uita-te in continuare pentru ca e un serial genial:X... Abia astept sa ma apuc de ultimul sezonbig grin.

| justagirl2 a răspuns (pentru MissBeer):

Exact, nici eu nu le inteleg pe aceste pers care vor sa li se spuna finalul. nu e mai palpitant atunci cand descoperi tu?

| Kid_4219 explică (pentru justagirl2):

Nu vreau sa stiu finalul. Dar ma enerveaza atat de tare ca Dex nu mai este cu Rita, ci cu vagaboanta aia, incat nici nu mai vreau sa ma uit. Si intreb ca sa stiu daca ma voi enerva mai tare (daca vor fiii impreuna) sau daca sa ma uit in continuare (daca moare, sau cel putin Dex se intoarce la Rita)

| Kid_4219 explică (pentru Scarecrow):

De catre Dexter? In ce sezon? Multumesc ca mi-ai spus, m-ai facut fericita laughing

| Scarecrow a răspuns (pentru Kid_4219):

Nu de catre el, da catre asasinul Trinitas, sezon 3.cred

| Scarecrow a răspuns:

A.nu,scuzee,Lila e tipa aceea bruneta? Ei bine pe aceea dexter o va omora, am facut confuzie, mii de scuze!

| Kid_4219 explică (pentru Scarecrow):

Nu-i nimic. Primesti funda. M-am uitat in continuare, si am vazut ca este ucisa de Dexter imediat ce ea ajunge la Paris.