| GulubuntzBudulush a întrebat:

Își mai amintește cineva versurile minunatului serial animat Anne de la Green Gables, difuzat cândva pe Minimax? Mă refer la traducerea în limba română. Cine le va scrie (măcar parțial, dacă nu și le mai amintește complet) va primi fundă. (aparent nu se mai găsește pe internet, nici măcar un episod tradus în limba română)

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

De curiozitate, câți ani ai?

| GulubuntzBudulush explică (pentru johnnny123):

În loc să pui întrebări irelevante, dacă nu știi să răspunzi, mai bine nu te băga. Și apropo, comunitatea fanilor producțiilor Sullivan Entertainment este foarte dezvoltată în Canada și într-o oarecare măsură în Statele Unite ale Americii, iar mulți dintre ei apreciează toate producțiile, care au legătură cu celebra franciză Anne de la Green Gables.