| ParadiseCaroline a întrebat:

Mi-as dori sa vad un film ( caci mor de plictiseala) si nu am nici o idee, parca nu se mai fac filme bunecrying.As vrea ceva horror sau desene. Sugestii?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Desene animate: "Ice Age" (1, 2 si 3)

Si filme horror: "The others"(mi s-a parut cel mai tare).dar mai sunt si "Drag me to hell", "The grudge", "The woman in black"(la fel, sfarsitul e imprevizibil)

Vizionare placuta si sper sa-ti placa!winking

19 răspunsuri:
| Eftimie_Alex_1990 a răspuns:

The grudch

| dragonasuAk47 a răspuns:

Thor i super big grin mai poti sa vezi alvin si veveritele 3, american pie1...7,death at funeral, how high funda? big grin

| AnaAmalia31 a răspuns:

Daca vrei desene, poti vedea Alvin and the chipmunks. E foarte dragut! happy

| crackiswack a răspuns:

The Devil Inside. E un horror recent, se gaseste si online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capitanul Jack cel teribil big grin
yutub / gugle

| Konata a răspuns:

HORROR: Exorcistul, Scary Movie 1 2 3 4 si 5, 1.11.11,Wrong Turn, Legion, Cube, Bag of Bones
Resident evil
Saw
The eyes
Uninvited
Unborn
Tamara
May
The Box
The ring
Dark shadows
The dorm
The cabin in the woods
Liberty
Silent Hill
Zombie Massacre
the woman in black
Apocalypse
Demon
Souleater
Fallen Souls
Eues in the Dark
half moon
Hero Shy
The Mummy
Necromentia
Walled in
The Hills run red
The Thaw
The Ruins
Amusement
The Reaping
666 the beast
evil angel
Phobia

Desene:
Banbi, frumoasa si bestia, mica sirena, pinochio, lion king, winnie the pooh, pocahontas, nainfricata mulan, chip si dale, cartea junglei, printesa si broasca, alba ca zapada, cenusareasa, toy story, toy story 2, toy story 3; robinsonii; invincibilii; alladin; 101 Dalmatieni+ http://ericutza.blogspot.com/

Vizionare placuta:)

| UmbraRoz a răspuns:

The nightmare before christmas sau corpse bride, desi nu sunt noi, mie imi plac.happy sper sa le incerci si sa iti placa si tiehappy

| iulian00 a răspuns:

Lorax

| ParadiseCaroline explică (pentru Konata):

laughingnu imi vine sa cred ca am vazut toate desenele.Din toate filmele horror insirate care mi l-ai recomanda( care e cel mai infricosator).

| nr7_9329 a răspuns:

Rush Hour
First Daughter
journey
Mean girls 2
ice age(desene)

| Konata a răspuns:

Pai eu iti recomand sa vezi the ring, scary movie, silent hill, apocalypsehappy

| ade83 a răspuns:

Horror:Casa de ceara

| ParadiseCaroline explică (pentru UmbraRoz):

Le-am vazut mersi, corpse bride e unul din preferatele mele.

| ValyOppa a răspuns:

"Numere Fatale" sau "Underworld:The Awakening"
:X

| ParadiseCaroline explică:

Va multumesc mult pentru ca mi-ati raspuns la intrebare( 90% din filme le-am vazut).Nu stiu prea multe despre funda ca nu sunt de prea mult timp pe site dar sa imi spuna cine vrea ca sa o pot da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ParadiseCaroline):

Ai vazut filmele?happy

| ParadiseCaroline explică (pentru anonim_4396):

Le-am vazut de ceva timp, sa nu mai vb de Ice Age la care abia ast filmul din vara.Sg pe care nu l-am vazut este The others.(cred ca avem gusturi asemanatoare in materie de filme).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ParadiseCaroline):

Sa te uiti si la The Others! Chiar daca la inceput nu e cine stie ce, sfarsitul e genial!

Nu vei regreta! Iti promit!happy