| alexRE a întrebat:

Mihai Bendeac este un actor bun sau un imitator talentat?
Ce parere aveti depre el?

Răspuns Câştigător
| AnonimAwesome a răspuns:

Bendeac e un idiot!

7 răspunsuri:
| xXkenzorXx a răspuns:

Pai cred ca e unpic din amandoua!
Da-mi terog fundita!

| Dเlє๓คTค a răspuns:

Mie nu imi mai place... Emisiunea,, In Puii Mei,, nu mai are farmec.nu mai au ce scoate pe piata`! Pareerea mea`!winking

| derpina a răspuns:

Daca stai sa-l urmaresti in afara emisiunilor de la tv iti poti da seama ca este un actor bun, nu doar un imitator

| Zozolika a răspuns:

Mihai Bendeac este un om foarte special. Are foarte multe talente ascunse si cred ca astea sunt unele dintre talentele lui cele mai bune combinate love struck love struck love struck

| darrio2007 a răspuns:

Un actor cu foarte multa imaginatie.Nu neaparat si actor bun.

| uma26 a răspuns:

Bendeac e un om foarte mandru d el, care deja ma seaca, imita oameni care isi vad d viata lor. Mi se pare pur si simplu SEC. E totusi si actor bun, cred. Daca trecem peste toate cele de mai sus. big grin

Răspuns utilizator avertizat