| MiKutzelu34546 a întrebat:

Naruto: Ziceti-mi cum sunt in ordine episoadele:
ex:1-100 shippuuden
1-100 anikkage
etc...
Funda!

Răspuns Câştigător
| MariaMelnic a răspuns:

Te înșeli.
Sunt doar 2 serii. Prima se numește Naruto și are 220 de episoade. A doua se numește Naruto Shippuden, dar încă nu e finisată(Apare câte un episod nou în fiecare joi. Pe 9 mai a apărut episodul 312, deci pe 16 mai va apărea ep. 313) În prima serie naruto și prietenii lui au câte 12 ani, iar în cea de-a doua - 16 ani.
Seria Naruto Akippuden este doar un zvon - se spune că va fi următoarea, după Shippuden, deși e puțin probabil...
Iar animekage este denumirea unui site pe care sunt postate anime-uri, printre care și naruto.
Sper că ți-am explicat bine.

4 răspunsuri:
| UnknowAle a răspuns:

Pai, in primul rand ai scris gresit anikkage este animekage si in al doilea rand vrei sa vezi episoadele din naruto shippuden:http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuden/

| MiKutzelu34546 explică (pentru UnknowAle):

Marog l-am scris in graba...
Sunt mai multe shippuuden, akkipuden, animekage,
Vreau sa stiu cum sunt in ordine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cauta pe site-ul oficial de la Naruto!

| MiKutzelu34546 explică (pentru MariaMelnic):

OK multumescbig grin
O explicatie perfectalaughing
Mai bine de atat nu se putea big grin