| anonim_4396 a întrebat:

Nu sunt romanca dar imi place sa ma uit la Kanal D......sunt moldoveanca. Daca stiti acolo merg seriale multe...Deci mie imi place,, Feriha"
Itrebarea mea este ca vreau sa gasesc site-ruile lor adevarate.A lui Emir si Feriha...Pe Feriha o cheama Hazal Kaya
Dar pe Emir Cagatay Ulusoy...Deci cine imi da site-urile le dau fundita. Apropo nu pe facebook ci pe Odnoklasniki...

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Îmi pare rău că mă bag în seamă fără rost, pentru că nu am nici o tangență legată de ceea ce ai întrebat tu, însă nu am înțeles o chestie. Tu consideri că moldovenii nu sunt români, sau ce? Că din „nu sunt româncă (.) sunt moldoveancă" asta se înțelege.

| Elenaambasada112233 a răspuns (pentru positivity):

Da

| 0x11111051 a răspuns (pentru positivity):

Da, nu suntem happy

| 0x11111051 a răspuns (pentru Elenaambasada112233):

Da ei nu au pagina oficiala. Nici pe fb, nici pe odno!

| positivity a răspuns (pentru 0x11111051):

De ce crezi tu că nu sunteți?
Îmi poți oferi o explicație?

| 0x11111051 a răspuns (pentru positivity):

Republica Moldova si Romania - 2 tari diferite. Poftim o explicatie.

| Elenaambasada112233 a răspuns (pentru 0x11111051):

Dece adica?