| maria4567 a întrebat:

Pe bune acum sunt un mare fan twilight nu stiu de cate ori m-am uitat pana acum credeti-ma dar as dori sa stiu cum e filmul the vampire daries?

6 răspunsuri:
| SiminaSalvadore a răspuns:

Si eu am fost un mare fan twilight, dat TVD, este mult mai frumos, si seamana in proportie de 40 % cu Twilight!
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| SiminaSalvadore a răspuns (pentru SexZor):

Stefan are de fapt 163 de ani, iar ceea ce ai spus tu mai sus sigur este luat dintr-un documentar despre film!

| CosmiiX a răspuns:

E suuuupeeer, si eu la inceput eram cu twiligh si acum ma uit si la tvdd:X

| claudiaa15 a răspuns:

The Vampire Diaries este foarte fain...chiar daca nu este asa de diferit fata de Twilight.Si plus ca TVD este un serial nu mai multe filme ca si Twilight.(Te poti uita la TVD si pe vplay). big grin

| maria4567 explică (pentru CosmiiX):

Pe ce canal este twilight?