| MaDeclarFan a întrebat:

Pentru cei care urmaresc serialul "pariu cu viata": ancuta s-a culcat cu Vlad? Adica au facut-o? Daca da, dati-mi va rog un link cu acel episod

10 răspunsuri:
| nicoletta15 a răspuns:

laughingInca nu s-a intamplat acest amanunt, asa ca nu te ingrijora ca nu ai pierdut nimiclaughing

| OnutzaMikutza a răspuns:

Nu, nu au facut-o... laughing)

| MaDeclarFan explică (pentru nicoletta15):

Of,si eu care tot astept asta...:d

| nicoletta15 a răspuns (pentru MaDeclarFan):

De ce anume?laughing

| FlyingSoul a răspuns:

Numai ideea ca Vlad s-ar culca cu Anca ma dezgusta. Nu din punctul de vedere al unui parinte spre exemplu, ci ca mesaj, mesajul pe care il transmit... totusi e vorba ce copii la varsta de 16-18 ani, ar trebui sa dea un exemplu, nu esti de aceeasi parere?

| MaDeclarFan explică (pentru nicoletta15):

Pentru ca vreau sa vad daca pana la urma Ancuta cedeaza si face acest lucru sau Vlad cade in ispita si se desparte de ea pentru una mai mare (mojicul)

| MaDeclarFan explică (pentru FlyingSoul):

Pai tocmai de asta ma intereseaza subiectul, pentru ca multe fete sunt in situatia Ancai si poate prin scenele acestea se gandesc si ele putin mai bine cat ar trebui sa le permita prietenilor lor. Relatia dintre Vlad si ancuta este una frumoasa dar totusi ea nu simte nevoia de a se culca cu el pentru a-i demonstra ca il iubeste deoarece stie ca sunt si alte metode, ba mai mult, Vlad incurajeaza ideea de a mai astepta pana sa treaca mai departe.Eu cred ca asa ar trebui sa fie mai multa lume in ziua de azi, doar ai toata viata la dispozitie sa te culci cu unul si cu altul, copilaria nu ti-o mai da nimeni inapoi...dar ce sa faci, traim intr-o lume in care lucrurile frumoase sunt apreciate tot mai putin...

| nicoletta15 a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Tu cati ani ai de te preocupa atat de tare subiectul asta?(din simpla curiozitate nu te supara)

| MaDeclarFan explică (pentru nicoletta15):

14 whistling

| FlyingSoul a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Da aici sunt de acord. Dar nu imi place atitudinea Ancai...