| Mayar a întrebat:

Pentru Fanii "Naruto", ce e sub masca lui Kakashi? Era la un moment dat, cand Sakura, Naruto si celalt tip l-au intrebat si el a zis ca le arata, si toti isi imaginau ca are buze foarte groase, sau prea subtiri, sau dinti prea mari, cand colo Kakashi isi da jos masca, si submasca e... surpriza! Alta masca big grin Deci in afara de faza aia, arata vreodata ce e sub masca lui Kakashi?

Răspuns Câştigător
| flambo200 a răspuns:

Sigur Kakashi are sub masca un sharingan de la un prieten vechi din clanul uchicha. Funda,

18 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Rămâne un mister...

| kagome17 a răspuns:

Buna, am ajuns la ep 190 din naruto shippuden si pana acum nu a aratat ce e sub masca lui kakashi... daca de acum in colo va arata ce e sub masca promit sa te anunt happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru kagome17):

Rămâne un mister.Sunt cu manga la zi și nu arată.
tongue

| kidy00 a răspuns:

Alta masca? big grin

| irbis96 a răspuns:

Poate o alta masca.

| Chokorētoバタフライ a răspuns:

A fost foarte amuzant acel episod:))
Chiar daca nu a aparut in anime, uite o poza:)) http://static.cosmiq.de/......1_orig.jpg

| Mayar explică (pentru kagome17):

Multumesc mult

| Mayar explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Offff. eram asa curioasa big grin

| Mayar explică (pentru Zackachu):

Mersi, ti-am dat 2 voturiwinking

| Mayar explică (pentru Chokorētoバタフライ):

Te-am votatwinking

| Derye a răspuns:

Nu o sa arate niciodata ce e sub masca lu' Kakashi. Nu are nimic dubios, e doar fata lui. Nu vrea el sa si-o arate.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Mayar):

Şi eu, dar am trecut peste! *nu chiar...*

| Chokorētoバタフライ a răspuns (pentru Mayar):

Multumesc!(^_^)

| Almássy a răspuns:

Mda
sub masca e un fel de tatuaj pe care i la facut ala cu sarpele cum ii zice.
si i la facut si lui sasuke in nu stiu ce episod si chestia aia il omoara parca si la salvat kakashi.
nu, nu ma uit la naruto s-a intamplat sa vad cateva episoade pritre care si asta.
in orice caz tatuajul ala e un fel de blestem.

| HotApple a răspuns:

Nu arata ce este sub masca.Eu i-am vazut fata si fara masca dar nu e nimic deosebit! big grin

| Cristian_Crysty_2000 a răspuns:

Sunt la zi cu shippuden dar nu am vazut nici o data fata lui kakashi

| artdraw34 a răspuns:

Uite-te la ep 469 din Naruto Shippuden si vei afla! http://desen3d.blogspot.ro/......rosub.html