| ryuu a întrebat:

Premiera filmului 7 din "Naruto", titlu oficial "The Last", va fi pe data de 6 Decembrie a.c.
Oare ce vrea sa ne spuna titlul asta!? Sa fie un indiciu pentru subiectul viitorului anunt (28 luna asta)!? Ramane de vazut.

http://www.animenewsnetwork.com/......r-6/.76952

4 răspunsuri:
| Robeert98 a răspuns:

Manga se termina in Octombrie, deci nu o sa mai continue mult Anime-ul.

| ryuu explică (pentru Robeert98):

Anime-ul mai are destul pana la momentul in care se afla manga-ul, plus daca mai baga fillere.
Cat despre manga, nu este nimic oficial. Sa vedem anuntul din data de 28.

| SergiuPhPsV a răspuns:

Manga-ul se termina in octombrie-decembrie, anime-ul prin ianuarie.
Sa dea Domnul sa se faca Akkipuden in 2016 happy...

| ryuu explică (pentru SergiuPhPsV):

Tot ceea ce ai spus sunt doar speculatii, nu este nimic oficial.