| Stefan_Smaranda_1994 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste seriale bune, pentru ca vreau sa incep unul. Mi-a placut super mult the carrie diaries si as vrea unul care sa semene cu el

8 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

The vampire diaries
The originals
Game of thrones
Atlantis
Merlin

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Uite ce rezultate mi-a dat https://www.tastekid.com/like/The-Carrie-Diaries

nu stiu cum e acel serial, dar mie mi-au placut Prison Break si Breaking Bad si AHS

| Daniellllll1 a răspuns:

SUITS!
SUits
http://www.cinemagia.ro/filme/suits-589249/
"Serialul spune povestea lui Mike Ross, un traficant de droguri de ocazie care in timp ce se ascundea de oamenii legii intra direct in camera unde celebrul avocat Harvey Specter incerca sa isi recruteze un nou asociat. Intamplarea face ca Mike sa fie un tanar extrem de destept, cu o viziune diferita a lucrurilor, exact calitatile de care Harvey avea nevoie. Dupa ce ii demonstreaza lui Harvey de ce este in stare, Mike ajunge dintr-un escroc, mana dreapta a celui mai bun avocat din New York.
"
Un serial, care trebuie vazut in viata asta, inca mai continua si acum.Are de toate dragoste,romance, actiune, drama, comedie, biografic

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Iti mai recomand Banhee,Prison Break,The Mentalist.Tin sa mentionez, ca le-am vazut pe toate, in prezent ma uit la Mentalist, sunt la sezonul 3, in total sunt 7 sezoane. Multa bafta!

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Daca vrei uita-te la Suits, un seria... extraordinar

| J0B0MAT a răspuns (pentru Daniellllll1):

Cand o sa am timp.

| AlexandraIoana74 a răspuns:

Daca vrei neaparat sa semene cu The Carrie Diaries poti sa te uiti la Gossip Girl.Dar daca vrei niste seriale bune,acestea ar fi Lost,Smallville,Teen Wolf, Arrow, The Flash, The Originals, Once Upon A Time si The 100