| anonim_4396 a întrebat:

Robert Pattinson sau Justin Bieber? Fiti sinceri.Raspunsul care e pe placul meu primeste funda.

Răspuns Câştigător
| RedHead25 a răspuns:

Robert pattinson de ce? pai...nici nu se pune problema fara suparare celor care le plac JB, dar este doar un pusti care este doar un nou "moft" actual si care peste cativa ani sau poate peste vreo 2-3 va disparea...este doar o bieber fever care se trateaza si trece, iar robert pattinson este un actor nou, in formare, plin de talent, toata lumea il adora si datorita poate si publicului fanatic o sa urce pe o scara inalta

49 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cum adică răspunsul care e pe placul tău primeşte fundă? Tu funda nu o dai obiectiv? O dai cui e de acord cu tine? Ţi se pare logic şi corect?
Sper să fii de acord cu asta: Sunt doi papagali plăcuţi de distruse! E bine?

| BlueEyes_8416 a răspuns:

Pai dupa parerea mea Justin Bieber pentru ca este mai mic si mai dragutz.si are si o voce frumoasa. iar Robert Pattinson dupa parerea mea parca ar fi un mort inviat.parerea mea. sper sa nu ma injuratibig grin

| Mitss a răspuns:

Grea decizielaughing)!
dar totusi aleg
Robert Pattison
day dreaming:X!
funditabig grin?

| ASPLiacy a răspuns:

Sincer, eu nu sunt fana niciunuia.Amandoi sunt talentati in domenii diferite, insa Justin Bieber mi se pare un pustan fitos si care cere atentie non-stop(imi cer scuze fanilor). Am vazut filmul Twilight si mi s-a parut ca Robert a jucat foarte bine.Prin urmare, il aleg pe el. happy

| perusita a răspuns:

Robert pattinson e un actor bun care joaca super bine in Twilight si justin bieber nici macar nare voce dupa mine.

| anonim1808 a răspuns:

Rebert pattinson!:X:X:X:X

| kattya96 a răspuns:

Deci nu stiu care raspuns este pe placul tau dar eu o sa-ti spun sicera mea parere:
Iubesc TWILIGHT si de abia astept sa apara Zori de zi love struck, personajul meu preferat din TWILIGHT este Taylor Lautner si desi el cu Robert Pattinson sunt rivali (in film) iar eu il prefer mai mult pe Taylor chiar daca stiu sfarsitul deoarece mi l-a povestit o prietena care a citit cartea, il prefer pe Robert (care arata si bine si este un actor excelent)in locul lui Justin deoarece desi imi place muzica lui nu sunt inebunita dupa el si nici nu canta exact genul de muzica care imi place miehappy

| Andrei_9613 a răspuns:

Cred ca Robert Pattinson e pe placul tausmug

| Akid a răspuns:

Pai ce sa zic justin bieber
robert pattinson e urat cu spume
nu ma omor nici cu si bieber dar totusi
winking

deci?
e pe p; lacul tau?

| Jane a răspuns:

Pai din intrebarile si raspunsurile tale vad ca iti place Twilight, deci si Robert Pattinson. Dar eu o sa fiu sincera si o sa il aleg pe Justin, imi place mai mult. Sper ca te-am ajutat!

| SweetDreamss a răspuns:

Mie nu imi place nici unu :-& dar cu siguranta tie iti place robert pattinsonlaughing

| SalutTpu a răspuns:

Robert Pattinson

| annita2009 a răspuns:

Oare cum o sa imparti fundita?happy

| Savannah a răspuns:

Pai rob pattinson mi-a placut cand a jucat in HP insa acum cu toate fetele prostute care in vad asa frumos nu imi mai place asa mult. trebuie sa recunosc ca. poate jb are voce insa nu inteleg cum toate fetele au devenit disperate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert Pattinson. El macar a devenit cunoscut prin munca, nu ca J. B. pe youtube.

| Bebelushaaː a răspuns:

Nici nu se poate compara Robert Pattinson cu piciu de Justin Bieber.
straight face Ala e groaznic. parerea meawinking
No offense happy

| MalinaH a răspuns:

Logic ca robert pattinson.chiar nu inteleg ce o vazut usher la biberonul ala.habar nu am cum de a ajuns asa de departe in showbiz.robert pattinson a fost ales dintre 3000 de barbati pentru filmul twilight, iar justin biberon a fost a fost descoperit pe you tube pentru ca isi poste videoclipuri cu el cantand dac ala se numeste cantat.deci,il aleg pe robert pattinson.

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

In niciun caz Justin Bieber, eu il aleg pe Rob! Robert este si mai mare, deci nu il putem compara cu un baiat de 16 ani, sau cati ani o fi avad Justin Bieber.

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Robert pettinson

| Cristiana_3603 a răspuns:

Robert Pattison...
este foarte dragut
fundita big grin?

| AnnaMariaaa a răspuns:

Dupa mine nici unu, dar daca totusi trebuie sa aleg as zice Rob

| Pau a răspuns:

Justin Bieber:X
Pt ca mie mi se pare chiar urat robert pattinson, nu inteleg ce vad altii asa de hot la el
da fiecare cu parerea luihappy
Fundita? (sau iti place Robert si nu te-am nimerit:-s)

| Anileda a răspuns:

Va fi foarte greu sa imi dau seama cine este preferatul tau, atata timp cat ai poza la avatar, iti spun eu nu imi place niciunu.

| Flav a răspuns:

Iti dau un pistol? Am si-un glont.

| Cristina_1126 a răspuns:

Robert Pattinson, si sincer nu cred ca ii poti compara adica fiecare se ocupa cu total altceva dar cred ca tu te-ai referit la fizic si mie imi place mai mult Robert Pattinson:X

| JusyIsMyLove a răspuns:

'daca ar fi dupa mine cred ca p robylove struck

| Cretzule a răspuns:

Robert Pattinson e un actor bun dar celalalt e un papagal

| yumeee a răspuns:

Robert Pattinson, nu în maniera fanatică-obsesivă a unor fane înfocate, ci pentru simplul fapt că e actor şi joacă ok, iar bieber e un puşti capricios care, atunci când va ajunge la pubertate şi i se va modifica vocea, îşi va pierde toate fanele.

| Zulicious a răspuns:

Robert Pattinson clar

Răspuns utilizator avertizat