| anonim_4396 a întrebat:

Robert Pattinson sau Justin Bieber? Fiti sinceri.Raspunsul care e pe placul meu primeste funda.

Răspuns Câştigător
| RedHead25 a răspuns:

Robert pattinson de ce? pai...nici nu se pune problema fara suparare celor care le plac JB, dar este doar un pusti care este doar un nou "moft" actual si care peste cativa ani sau poate peste vreo 2-3 va disparea...este doar o bieber fever care se trateaza si trece, iar robert pattinson este un actor nou, in formare, plin de talent, toata lumea il adora si datorita poate si publicului fanatic o sa urce pe o scara inalta

49 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Whatthehell66 a răspuns:

DisneyIsDaTheBest imi place raspunsul tau!laughing

Dupa mine si eu aleg tot justin bieber!love struck

Nu este Bieber Fever pentru toti fraierii care au spus asta. si nici un pusti care a devenit faimos prin youtube.sunteti doar invidiosi ca justy are mai multe fane si e de 1000000000000000 de ori mai frumos decat mortul ala viu de robert pattinson sau cum dracul eu zice. Macar justy e viulaughing. Nu ca vampirasul ala din padure adormita. scuze daca ranesc pe cineva dar asta e parerea mea. Hai astept stupid si nefolositor de la fanii vampirasului rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor. loser

| yumeee a răspuns:

Hahahahha văd că o fanatică bieber a dat "nefolositor" sau "stupid" tuturor care au scris Robert rolling on the floor. gosh, get a life.

| maddy09 a răspuns:

Justin

| pwp a răspuns:

Robert pattinson.
totusi nu e corec pentru justin biberon sa il compari cu rob, care este un adevarat actor, talentat cu foarte multi fani(de la 13 ani in sus, pana si mamei mele ii place rob)
la urma urmei ce este justin?
un copil fitos, cu tunsoare de fata, cu voce de fata, care are si el 3 melodii si e mare cantaret.(fanii lui au varsta cuprinsa intre 10 si 15 ani)

| cristianorudi7 a răspuns:

Bullshit question 0

| juliett66 a răspuns:

Grea decizie... mi-a placut de pattinson inainte sa aflu de jb... dar totusi, stii cum se spune? pe pirmul nu il uiti niciodata!laughing asa ca Robert pattinson.

| pysycutzasexy a răspuns:

Justin bieber

| Shinen a răspuns:

Hai mailaughing. Puteti sa imi dati cate voturi de stupid vreti, nu imi pasa. Cum il puteti compara pe Robert Pattinson cu. Justin Biberon? laughing. Rob love struck Clar!

| Sconcsiş a răspuns:

Nu sunt fan Robert Pattinson, dar pe langa caretinul ala... tongue tongue tongue

| Miki_2654 a răspuns:

Nici unul...rob e oribil iar justin e doar un pusti

| TeenageGirl a răspuns:

Robert Pattinson :X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...acum serios Robert Pattinson sau Justin Bieber fiecare ne dam seama ca porti poza cu el la avatar ADICA CU Robert Pattinson laughing!

| Whatthehell66 a răspuns:

Justin Bieber!

Hai astept nefolositor si stupid de la fanii tampitului aluia. loser loser loser loser loser loser loser loser

| Myuu a răspuns:

Fanatici Biberon ataca!big grin

| esssy96 a răspuns:

Logic. Justin Bieber

| saymoon a răspuns:

Amandoi is niste fraieri, da mai degraba rob ca ala nu disperat dupa atentie cum e piticania ala de justin si nu mai stiu cum, care e asa un retardat. Da in fine. Niste fitosi, cel putin justin nici nu mai vorbesc.

| bella1998 a răspuns:

Iubesc seria Twilight, dar imi place si Justin Bieber. Dar pentru ca imi place mai mult Twilight, iar Robert Pattison e super dragut, il aleg pe el!