| anonim_4396 a întrebat:

Robert Pattinson sau Justin Bieber? Fiti sinceri.Raspunsul care e pe placul meu primeste funda.

Răspuns Câştigător
| RedHead25 a răspuns:

Robert pattinson de ce? pai...nici nu se pune problema fara suparare celor care le plac JB, dar este doar un pusti care este doar un nou "moft" actual si care peste cativa ani sau poate peste vreo 2-3 va disparea...este doar o bieber fever care se trateaza si trece, iar robert pattinson este un actor nou, in formare, plin de talent, toata lumea il adora si datorita poate si publicului fanatic o sa urce pe o scara inalta

49 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Iti dau un pistol? Am si-un glont.

| Zulicious a răspuns:

Robert Pattinson clar

| Andrei_9613 a răspuns:

Cred ca Robert Pattinson e pe placul tausmug

| Cretzule a răspuns:

Robert Pattinson e un actor bun dar celalalt e un papagal

| Mitss a răspuns:

Grea decizielaughing)!
dar totusi aleg
Robert Pattison
day dreaming:X!
funditabig grin?

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Robert pettinson

| Cristiana_3603 a răspuns:

Robert Pattison...
este foarte dragut
fundita big grin?

| bella1998 a răspuns:

Iubesc seria Twilight, dar imi place si Justin Bieber. Dar pentru ca imi place mai mult Twilight, iar Robert Pattison e super dragut, il aleg pe el!

| Miki_2654 a răspuns:

Nici unul...rob e oribil iar justin e doar un pusti

| maddy09 a răspuns:

Justin

| Cristina_1126 a răspuns:

Robert Pattinson, si sincer nu cred ca ii poti compara adica fiecare se ocupa cu total altceva dar cred ca tu te-ai referit la fizic si mie imi place mai mult Robert Pattinson:X

| MalinaH a răspuns:

Logic ca robert pattinson.chiar nu inteleg ce o vazut usher la biberonul ala.habar nu am cum de a ajuns asa de departe in showbiz.robert pattinson a fost ales dintre 3000 de barbati pentru filmul twilight, iar justin biberon a fost a fost descoperit pe you tube pentru ca isi poste videoclipuri cu el cantand dac ala se numeste cantat.deci,il aleg pe robert pattinson.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert Pattinson. El macar a devenit cunoscut prin munca, nu ca J. B. pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...acum serios Robert Pattinson sau Justin Bieber fiecare ne dam seama ca porti poza cu el la avatar ADICA CU Robert Pattinson laughing!

| Savannah a răspuns:

Pai rob pattinson mi-a placut cand a jucat in HP insa acum cu toate fetele prostute care in vad asa frumos nu imi mai place asa mult. trebuie sa recunosc ca. poate jb are voce insa nu inteleg cum toate fetele au devenit disperate...

| annita2009 a răspuns:

Oare cum o sa imparti fundita?happy

| esssy96 a răspuns:

Logic. Justin Bieber

| JusyIsMyLove a răspuns:

'daca ar fi dupa mine cred ca p robylove struck

| juliett66 a răspuns:

Grea decizie... mi-a placut de pattinson inainte sa aflu de jb... dar totusi, stii cum se spune? pe pirmul nu il uiti niciodata!laughing asa ca Robert pattinson.

| pysycutzasexy a răspuns:

Justin bieber