| zImAwesome a întrebat:

as vrea sa stiu cand apare naruto akkipuden! funda +vot

Răspuns Câştigător
| Aηdεεε a răspuns:

Am gasit din intamplare niste informatii cum ca va urma o continuare a lui Naruto Shippuden si seva numi Akipuden.

Aceasta il arata pe Naruto si prieteni lui trei ani mai tarziu. Acesta a evoluat foarte mult si este mult mai puternic. Naruto a crescut şi a devenit acum un Jonin din satul ascuns de Konoha.
Acesta s-a straduit in acest timp sa stapaneasca Rasen-Katon. Sasuke se intoarce in sat pentru a il omora pe Naruto si pentru a activa
Sharinganul Magenkyu. Iar Masashi Kishimoto a vorbit cum ca Hanaby Hyuuga vrea sa ii omoare pe Neji si Hinata.

Naruto Akipuden este in curs de proiectare si de aceea s-au pus doar cateva poze pe net. Deasemenea se zice ca nici seria manga nu e completa.

Poza care se pare ca este din anime:
1. http://www.google.ro/imgres?imgurl=http:...=158&ty=94

6 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu există Naruto Akkipuden.
Sunt doar niște zvonuri care circulă pe internet, însă nu există vreo dovadă sau vreun interviu dat de Masashi Kishimoto care să demonstreze că într-adevăr va fi un sezon 3.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aηdεεε):

Interesant. Ai si un interviu ca sa dovedesti ce ai scris tu acolo?

| Aηdεεε a răspuns (pentru anonim_4396):

Am spus : "Am gasit din intamplare niste informatii cum ca va urma o continuare a lui Naruto Shippuden si se va numi Akipuden"

Vrei drept dovata forum-ul? happy

Nu am spus ca sunt sigura 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aηdεεε):

Nu, vroiam un interviu ca sa fiu sigur.Sunt fan naruto si as fi vrut sa fie adevarat, dar asa sincer nu prea cred.

| Aηdεεε a răspuns (pentru anonim_4396):

A happy. Pai. sa asteptam si vom vedea daca vor aparea happy

| zImAwesome explică:

Da! dupa ce se va termina naruto shippuden v-a urma Naruto Akkipuden! si poate ca va aparea sezonul 4! vor tot aparea pana naruto devine hokage!