| SocoDenis a întrebat:

Sall, care imi poate spune si mie cum se numea serialul acela cu un caine venit in trecut pentru a ajuta cativa copii sa invinga robotii care ii cautau pe strazi ca sa ii prinda si cred ca era pe jetix dar nu sunt sigur.

Răspuns Câştigător
| JulesDC a răspuns:

K-9 cred

6 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns (pentru faramatania):

Tu citești întrebarea înainte să dai răspunsul?

| faramatania a răspuns (pentru Teardrop):

What's happening, răspunsul a fost cu semn de întrebare ca și al tău (însă al tău după alții). Dacă meriți funda ți se va altoi, nu-i cazul să faci un capăt de tară din asta, ok? Și nu te mai lua de cei care răspund că nu-i strategic.

| Teardrop a răspuns (pentru faramatania):

Decât să induci în eroare mai bine nu răspunzi. După regula asta trebuie să te ghidezi.

Se poate ca nici răspunsul meu să nu fie cel bun. Dar măcar al meu răspunde cerințelor.

Adică a fost pe Jetix.
E cu roboți.
E cu un câine

Pe când serialul dat de tine nu are nimic în comun cu descrierea, înafară de câine

| faramatania a răspuns (pentru Teardrop):

Asta e, acum ce-ar trebui să fac, să-l șterg ca să nu mai ai ce comenta tu sau ce? Îți înțeleg suferința, dar nu-ți înțeleg implicarea by hundred percent.În fine, a schimba o vorbă nu-i rău, asa se mai cunosc oamenii, că altfel nici n-aș fi auzit de tine.