| Herr a întrebat:

Salut, am o intrebare: Cum o cheama pe tipa blonda care canta mereu la sfarsitul fiecarui episod din Serviciul Roman de Comedie? Funda pentru cine imi spune numele tipei, sau cine imi da un episod intreg din SRC recent, pentru ca numele s-ar putea sa fie la sfarsit.

9 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cred ca ii jojo.

| crissadeea a răspuns:

Ramona Hanganu

| Dayana12345 a răspuns:

Tipa cu par blond, cret, e Ramona Hangau, dar cred ca vb de alta!

| Herr explică (pentru crissadeea):

Nu Ramona, cealalta blonda care canta cu trupa.

| Herr explică (pentru Dayana12345):

Nu Ramona, cealalta blonda care canta cu trupa. happy

| Dayana12345 a răspuns (pentru Herr):

Aaaaa, atunci incearca Jojo...

| alecs91 a răspuns:

Jojo probabil

| Herr explică:

Nu Jojo, tipa asta canta inainte de pauze si la sfarsitul episodului, e una blonda, solista. In ultimul episod era intr-o fusta neagra.

| Herr explică:

Ana odagiu era tipa