| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu o lista cu filme de comedie gen : Bona de la fortele speciale; big momma; actiune gen - fast and furios; james bond si care le mai sititi voi da bune sa fie filmele si filme cu zei va rog!

5 răspunsuri:
| maddy2012 a răspuns:

Mie imi plac filmele cu Jim Carrey... A jucat in niste comedii super!

| DilaR a răspuns:

Ace Ventura - Un nebun in Africa
Fast and furious 2
fast and furious 5
Ace Ventura - Detectivul lui Peste
politist de gradinita
Nemuritorii: Razboiul Zeilor
Orasul Zeilor
Troia
300- Eroii de la Termopile

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Incearca comedie pe youtube cu garcealaughing e amuanta rau de totrolling on the floor

| Dany19 a răspuns:

Norbit
Little Fockers
In time
Abduction
Final Destination
Home alone
The kids are all right
A night at the museum
Troia
Clash of the Titans
Percy Jackson And The Olympians The Lightning Thief

| Merecastraveti a răspuns (pentru maddy2012):

Le-am vazut pe toate a lui! mai ales mr popper's pinguins prea frumoasa si interesanta