| Iulikuzik a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu un raspuns? intrebarea este : Incepand cu ce episod din Rebelde Roberta se va vopsi (o sa aiba parul rosu)? e ffffoarte urgent FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Roberta (Dulce Maria) se vopsește roșcată în episodul 169 din „Rebelde".
Numai bine!

1 răspuns:
| Iulikuzik explică (pentru Diabolique):

Multumesc mai vreau sa stiu si eu o chestie te rog daca ma poti ajuta te rog ajuta-ma pana acum m-am uitat la toate episodele din Rebelde 1 parte si dupa am inceput a 2-a parte am ajuns la episodul 15 din a 2-a parte si Diego si Roberta nu sunt inca impreuna ....Imi poti spune si mie din ce episod si din ce parte vor fi impreuna? Multumesc frumos! :X:X