| sukaru1996 a întrebat:

Colegi am si eu o intrebare despre un film vazut de mult pe procinema se facea cu un baiat care sea inscenat moartea aruncandu-se in fata unei masini noaptea in film erea vorba despre un avocat ...Astept raspunsurile voastre

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oferă mai multe detalii despre film. Ori, zi-mi cu exactitate anul în care l-ai vizionat!

| sukaru1996 explică (pentru faramatania):

Mersi nu este acesta filmul dar pare ar fi foarte frumos acest film

| sukaru1996 explică:

Deci filmul l-am vazut in vara lui 2015 si nu l-am vazut chiar la inceput un baiat conducea o masina pe ploaie noaptea si un alt baiat a sarit in fata acestuiea baiatul care conducea masina a oprit si la ascuns si avocatul baiatului care sa aruncat la pus sa isi insceneze moartea si in final la prins pe avocat care incerca sa fuga ...Filmul parea sa fie vechi 1999-2004 cam asea pentru ca avocatul conducea un bmw e39 seria 5 sau e38 seria 7...

| sukaru1996 explică (pentru sukaru1996):

An in care am vazut filmul 2015-2016 va rog frumos daca stiti cum se numeste sa imi spuneti si mie