| هوراس a întrebat:

de ce nu se mai difuzează H2O pe Disney? știu că se difuza un episod de la ora 00:00. toată luna august m-am uitat... dar acuma de când a început septembrie nu se mai difuzează. știe cineva de ce? fundă :X

Răspuns Câştigător
| AncaAP a răspuns:

Pentru ca s-a terminat din nou serialul. Va incepe din nou mai incolo, dar nu stiu cand. se va anunta sau te poti uita pe program o data pe saptamana si vei vedea. http://tv.acasa.ro/program-tv-disney-channel aici ai programul
Bafta!

5 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Se difuzeza dar mai tarziu

| Nutemaiholba a răspuns:

Se difuzeaza doar de la 00:00 pe disney si cateodata e zack si cody in loc de h2o sau cateodata sunt 2 episoade de h2o.winking

| PerianuPaula99 a răspuns:

Se difuzeza dar mai tarziu.

| هوراس explică (pentru LivingLouder):

Cât de târziu dacă vorbesc de miezul nopții? raised eyebrows

| هوراس explică (pentru Nutemaiholba):

și eu ce am zis? am zis că m-am uitat jumate de vară de la miezul nopții (00:00) cu alte cuvine happy